Луцьку чиновницю назвали сепаратисткою

У кабінеті керівника муніципальної поліції Луцької міської ради Юлії Сиротинської виник скандал із підприємцем, чий кіоск демонтували.

Про це пише Район. Луцьк.

Справа в тому, що на Молоді, 8 прибрали кіоск, який встановили незаконно.

Розбиратися за своє майно прийшов підприємець на чолі з дружиною та трьома жіночками, які представилися членами будинкового комітету.

Дружина підприємця відзначила, що написала заяву у поліцію про те, що її пограбували:

«Це сепаратисти так роблять. Так не робиться. Треба з людьми добре бути. Хто так робить? Так бандити роблять».

Також люди мали претензії з приводу того, що кіоск демонтували вночі, на що начальник муніципальної поліції відповіла: «Об’єкти комерційного призначення демонтовують у ранішню або вечірню пору з метою уникнення  навантаження на рух транспорту на вулицях міста. Ми можемо починати свою роботу відповідно до табелю робочого часу з третьої години ночі разом з підрядною організацією».

Юлія Сиротинська відзначила, що власники кіоску будуть повідомлені, коли зможуть забрати своє майно, відшкодувавши вартість демонтажу. Також чиновниця пояснила, чому демонтували об’єкт:

«Об’єкт стояв без договору оренди без погоджувальних документів, без будь-яких інших документів. На виконання рішення виконавчого комітету ці об’єкти були демонтовані. Торговий кіоск разом з торгівельним обладнанням».