Дорогу Луцьк-Львів ремонтуватиме фірма з Одеси

Служба автомобільних доріг у Волинській області провела відкриті торги та обрала підрядника, який буде виконувати ремонт частини автомобільної дороги державного значення Н-17 Львів-Радехів-Луцьк.

Загалом, на торги виставлялось 2 лоти, один з яких, вартістю близько 70 мільйонів гривень, виграв «Луцькавтодор-сервіс». Другий лот виграла одеська фірма – ТзОВ «Автомагістраль-Південь», яка отримає з волинського бюджету 33,6 мільйона гривень. Поточний середній ремонт заплановано провести на ділянці км 69+600 – 75+000 протяжністю 5,4 км. Тож вартість метра дороги становитиме 6,2 тисячі гривень.

За словами директора департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Івана Мирки, ціна, яку запропонували одесити, є невисокою і цілком прийнятною.

«Там є кошторис і проект. Там є не тільки асфальт – там є освітлення і огородження. Тому слід дивитися на ціну в розрізі. Бо у львів’ян – гола ціна, тобто тільки за асфальт без облаштування інфраструктури», – розповів Іван Мирка.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, ТзОВ «Автомагістраль-Південь» зареєстровано у 2006 році в місті Одеса зі статутним фондом 40 000 грн. Керує фірмою Микола Тимофєєв, однак бенефіціарними власниками є Валерій Коротков та Олег Наливаний. ТзОВ «Автомагістраль-Південь» на сьогодні є найбільшим підрядником «Укравтодору» і виграє тендери на ремонт доріг у різних куточках України.