Воякам 14 бригади виплатили перші «бойові»

Після скандалу 132 бійці 14-ї окремої механізованої бригади отримали перші «бойові» – по тисячі гривень.

Про це повідомляє Вісник і К.

На початку лютого повідомлялося про скандал навколо волинської 14 окремої механізованої бригади. Тоді Влад Якушев – прес-офіцер військового формування, яке на сьогодні визнано одним з найкращих в Україні, відверто заявив про проблемні питання, які турбують його співслуживців.

Зокрема він торкнувся й теми додаткових грошових винагород для військових за участь у бойових діях. У зв’язку з цим Влада Якушева тимчасово відсторонили від виконання службових обов’язків і відкликали у Генштаб ЗСУ.

Нині він уже повернувся в розташування частини на Донеччину.

Але його труди не були марними. Міністр оборони Степан Полторак спрямував після заяв прес-офіцера перевірку в 14 ОМБР. І ось нещодавно 132 бійці 14 ОМБр, яка захищає Мар’їнку та Красногорівку, отримали перші «бойові» – по 1000 гривень.

Перший пакет документів пройшов всі погодження та на рахунок бригади поступили перші гроші, обіцяні солдатам за день боїв у зоні АТО.

«Перша тисяча на карточках. Це означає, що процес отримання бойової тисячі відлагоджений і є надія, що найближчим часом ми отримаємо винагороду за решту боїв. Цікаво, як справи в інших бригадах, які також мали проблеми з отриманням цієї винагороди. Сподіваюсь, не тільки в нас питання зсунулося з мертвої точки», – повідомив начальник прес-служби 14 ОМБр, лейтенант Влад Якушев.

Як відомо, бійці 14 бригади дев’ятий місяць перебувають на нульовій лінії, та практично кожного дня ведуть бої з ворогом.