Підприємство подало в суд на волинського нардепа

Ігор Гузь

ПП «Флора» подало позов до суду щодо захисту ділової репутації.

Про це повідомляє видання Волинський інформаційний портал.

15 березня з трибуни Верховної Ради народний депутат Ігор Гузь звернувся до Президента України Петра Порошенка. У своєму виступі він висловив низку звинувачень на адресу голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика. Серед іншого – закиди щодо покривання підприємства, яке, буцімто, не сплачує оренду за землю, якою користується.

«Славнозвісне ПП «Флора», яке орендує в Шацькому районі земельні ділянки і не хоче платити за оренду цієї землі. На жаль, як стверджує голова райдержадміністрації, голова обласної адміністрації не займається цим питанням, уникає цих питань. Відповідно, є підозра, що він прикриває цю структуру», – заявив із трибуни парламенту Гузь.

ЧИТАТИ: ГУЗЬ VS ГУНЧИК: ХТО ПЕРЕМОЖЕ?

Тож, підприємство «Флора» звернулося до Володимира Гунчика з інформацією про те, що тільки у 2015 році воно сплатило майже 38 тисяч гривень оренди. Наразі ж ПП «Флора» уклало додаткові договори з ГУ Держгеокадастру у Волинській області, відповідно до яких сплачує оренди на загальну суму 125,7 тисячі гривень.

Окрім того, фірма повідомила очільника області про те, що подала позовну заяву до Печерського районного суду міста Києва про захист ділової репутації з приводу «відвертої брехні заради власного піару» Ігоря Гузя.

Позивач просить визнати недостовірною поширену нардепом інформацію та зобов’язати Ігоря Гузя спростувати неправдиві відомості. Окрім того, ПП «Флора» хоче стягнути з Ігоря Гузя сто тисяч гривень відшкодування моральної шкоди та 2,474 тисячі гривень судового збору.

До заяви позивач додав копії угод про оренду землі на території Ростанської і Грабівської сільських рад із розрахунками орендної плати.