На Волині почастішали випадки крадіжок трансформаторного мастила

У Волинській обласній державній адміністрації прокоментували різке збільшення кількості випадків несанкціонованого зливу мастила з трансформаторних підстанцій.

«Ми давно не мали прецедентів на території області, коли в таких масштабах, як сьогодні, наноситься шкода громадам, під загрозою будівлі і, без перебільшення –  життя людей, – наголосив голова ОДА Володимир Гунчик.

«Враховуючи резонанс цієї події, сьогодні, в екстреному режимі й під час закритого засідання, рада оборони області розглянула це питання. Було дано доручення силовикам, відкривши кримінальне провадження, повністю провести розслідування та знайти організаторів відповідних дій. Очевидно, що за такими діями стоять конкретні люди. Швидше за все, це горе-копачі бурштину. Я попросив відповідні служби детально вивчити дане питання, розібратись і, напевно, ми будемо ще до нього повертатися. Нам потрібно говорити на шпальтах друкованих видань, в засобах масової інформації, що це не просто якась маленька крадіжка, а це серйозна проблема, і за нею стоять життя людей».

Довідка

На території області мають місце факти несанкціонованого зливу невідомими особами мастила з трансформаторних підстанцій. Зокрема, у Ковельському районі «розправилися» з 13-ма підстанціями. У результаті одне з сіл району із 3 березня до 15-го було відрізаним від електроенергії.