Волинь: поділили гроші, зібрані під час ярмарку

Гроші, зібрані під час волонтерського ярмарку в Іваничах розділили між сім’ями загиблих учасників АТО та тих, які потребують допомоги.

Крім того, кошти отримали причетні до проведення антитерористичної операції, ‒ пише Буг.

Нагадаємо, під час акції  зібрали 36 482 гривні.

Тож, Петро Нагайовський, боєць 14-ої ОМБ на придбання скла в автомобіль «Fiat Ducato» (пошкодилося вибуховою хвилею) отримав 1000 гривень, на солярку  – 1500 гривень; Віталій Жиготський на ремонт авто – 2 тисячі гривень; Володимир Супрун (демобілізований боєць із Грибовиці) для оплати заборгованості за комунальні послуги – 1500 гривень.

Родині загиблого в АТО Володимира Пушкарука на похорон його матері Валентини Пушкарук виділили 1000 гривень; сім’ї загиблого в АТО Анатолія Артеменка (Грибовиця) для новонародженої доньки – 1000 гривень; сім’ї Марчуків (Іваничі) на лікування дитини – 5000 гривень; сім’ї Вавринюків (Старопорицька сільська рада) на лікування дитини – 2000 гривень.

Крім того, 10 сімей загиблих, серед яких ‒ Сергія Байдовського, отримали по 2000 гривень. Ще 1500 гривень, які лишилися з внесків, рішенням координаційної ради передадуть на потреби бійців АТО, які в подальшому звертатимуться за допомогою.