У Києві не погодили кандидатуру Кватирка

Міністерство аграрної політики та продовольства України не погодило призначення Олександра Кватирка на посаду начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Про це повідомив перший заступник Міністра Ярослав Краснопольський у відповіді на звернення відділу протидії корупції Волинського відділення ГО «Об’єднання ветеранів розвідки України», – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

«Відповідно до Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1119, та Порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 січня 2012 року №45, Міністерство аграрної політики та продовольства України, ретельно розглянувши матеріали по Кватирку О. М., надіслані Держлісагентством, не погодило призначення його на посаду начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства», – йдеться у відповіді першого заступника Міністра агрополітики.

Як відомо, Олександр Кватирко виконує обов’язки головного лісівника Волині уже більше 6 місяців, отож у зв’язку із статусом посади “виконувач обов’язків” найближчим часом мав би бути або призначеним, або звільненим.

Згідно з чинним законодавством, нового кандидата на посаду начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства обирають або з кадрового резерву, або з числа тих, хто проходить стажування, або ж призначать новий конкурс на цю посаду.

При цьому найімовірнішим є варіант з оголошенням нового конкурсу, – зазначають у відділі протидії корупції Волинського відділення ГО «Об’єднання ветеранів розвідки України».