Службовий пес, амуніція та вибухівка: дітям показали роботу поліцейських

У Луцьку школярам провели екскурсію міськвідділком поліції.

Про це повідомили у прес-службі правоохоронців.

Учнів 6-Б класу Луцького навчально-виховного комплексу №10 запросили на екскурсію у Головне управління Національної поліції у Волинській області. Школярі відвідали чергову частину поліції, познайомилися з роботою диспетчерської служби «102», музей волинської поліції та дізналися, як працюють вибухотехніки і кінологи.

Чергову частини волинської поліції дітям показав її провів керівник Вадим Дяк. Школярам розповіли про електронні браслети та принцип відслідкування людей, які їх зобов’язані їх носити.Також дітям показали спецзасоби, зброю та дозволили приміряти бронежилети і каски. Після цього, школярам показали колцентр екстреної лінії «102».

Вибухотехніки показали учням експозицію макетів зброї, вибухівки, пристроїв для знищення вибухових речовин і металошукачі та навчили користуватися ними.

Окрім цього, кінологи показали, як працює службова вівчарка Джолі. Собаці дали завдання знайти серед декількох черевиків взуття одного з шестикласників.

«Такі заходи співробітники сектору ювенальної поліції області проводяться постійно. Їх мета – популяризація роботи поліції та прищеплення дітям поваги до професії та довіри до поліцейського», – зазначив інспектор сектору ювенальної превенції в області Валерій Вавілов.