Підприємець каже, що має документи на «Старий Баку»

Приватний підприємець Ельшад Мікаілов облаштував поблизу центрального ринку тимчасову споруду «Старий Баку».

Понад 10 років тому, за його словами, він уклав договір із Анатолієм Прусаком ‒ власником земельної ділянки, де були розміщені цей павільйон та гараж, ‒ йдеться в сюжеті ВРД НТКУ.

З’ясувалося, що частина території належить луцькій громаді, але тодішнє керівництво міста нібито дозволило приватному підприємцю користуватися ділянкою. Проте з однією умовою ‒ підприємець зобов’язувався виготовити всю документацію. Той розробив проектну пропозицію торгового центру і має свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи.

«Директор «Старого міста», в той час працював Рабан (Тарас Рабан, ‒ ред.), він мені накреслив проект, із землею разом, і поставив свій штамп і підписи. Що там повинен стояти «Старий Баку». Пан Матвіїв (Ярослав Матвіїв ‒ заступник начальника управління містобудування та архітектури, головний художник міста, ‒ ред.), я звернувся до нього, скільки разів звертався. Він мені сказав: «Ідіть працюйте». Я просив «бумагу», ‒ каже Ельшад Мікаілов.

«Підставою є письмове звернення, на яке є письмова відповідь, і якому є письмове погодження. Тобто, на території міста є в нас робоча група, яка засідає, розглядає пакети документів щодо розміщення тимчасових споруд», ‒ коментує начальник департаменту муніципальної поліції Юлія Сиротинська.

За її словами, ця споруда понад 10 років ‒ поза законом. «Немає жодних підтверджувальних документів на розташування, паспорту прив’язки, договору оренди землі. Тобто, ця особа «захватила» землю. Тут спочатку знаходилася тимчасова споруда, палатка розкладна, пізніше цей підприємець обмурував її відповідними матеріалами, збудував там пічку. І з літнього майданчика перетворив це на тимчасову споруду», ‒ додає Сиротинська.

Приватний підприємець переконує, що проблему треба з’ясовувати в суді. «Через суд. У договорі написано. Все вирішується через суд», ‒ каже він.

Долю споруди мала вирішити спеціальна адміністративна комісія Луцької міської ради. Однак, засідання перенесли на 12 квітня.