Горохів: Яценюка просять заборонити проїзд російських фур

Горохівська районна рада ухвалила звернення щодо заборони транзиту російських вантажівок.

Про це повідомили у прес-службі волинського осередку «Свободи».

Учора, 16 березня, Горохівська райрада ухвалила звернення до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка щодо недопущення транзиту російських фур територією України.

Текст звернення зачитала голова Горохівської районної «Свободи» Валентина Магурчак. Проект рішення підтримали 27 депутатів. При цьому сім депутатів утрималися, а шість – не голосували.

У зверненні Арсенія Яценюка просять невідкладно заборонити транзит російських фур українською територією та «скасувати зрадницьке за змістом і суттю рішення про відновлення такого транзиту з 25 лютого 2016 року».

«В умовах російської агресії та окупації частини української території чинна влада зайняла позицію загравання з Російською Федерацією. Попри численні звернення до світової спільноти щодо посилення економічних санкцій проти Росії, уряд Яценюка досі не пішов на цей крок проти агресора. В Україні успішно працюють російські банки, підприємства та установи. Попри гучні обіцянки про конфіскацію майна російських компаній у відповідь на окупацію Криму та Донбасу, чинна влада не зробила в цьому напрямі фактично нічого. Навпаки, складається враження, що основним змістом її діяльності сьогодні є захист російських економічних інтересів у нашій державі», – зазначено в документі.

«Ми вимагаємо від найвищої влади припинити лобіювати інтереси олігархів та російських окупантів в Україні, не здійснювати політики подвійних стандартів щодо агресора і повністю зупинити транзит російського вантажного транспорту територією України», – наголошено у зверненні.