Луцьк: зібрали понад 800 кілограмів кришечок на протези бійцям

Лучанам вдалося зібрати понад 800 кілограмів пластикових кришечок, кошти за які підуть на виготовлення протезів для воїнів.

Про це повідомляють у прес-службі громадської організації «Фундація розвитку громад».

«Сьогодні ми завітали у заклади мережі фітнес-центрів «Інтер Атлетика», а також до представників студентської ради СНУ ім. Лесі Українки. Таким чином отримали ще одну партію пластикових кришечок, вагою у 37 кг. Такий «рейд» робили з метою назбирати якомога більше сировини, адже сьогодні й передали усі зібрані за останній час кришечки переробнику із Тернополя», – розповідає керівник проекту Олена Ярощук.

Усього передали 835,5 кг кришечок, які уже незабаром перероблять на спеціальні гранули. Виручені кошти будуть спрямовані на закупівлю протезів для важкопоранених воїнів АТО.

«У нас була домовленість із місцевим переробником, однак, виникли певні непорозуміння, тож наразі налагодили співпрацю із підприємцем з Тернополя. Найбільша проблема у тому, що дуже часто серед зібраної сировини трапляються металеві кришечки. Тож дуже просимо усіх, хто долучається акції, відповідально підходи до її умов – збирати пластикові кришечки лише від харчових продуктів. Попри такі нюанси хочемо усім подякувати за активну участь: за зимовий період ми зібрали кришечок ще більше, ніж влітку! Зараз активно долучаються дитячі садочки: дітки навіть сортують кришечки за кольором!» – додає представник ГО «Let’s do it, Ukraine» Софія Маслічук.