Голландці передали волинським бійцям енергетичні батончики

Голландець Джеррі Хугендон (Jerry Hoogendorn) є власником і виробником висококалорійних енергетичних батончиків «Doctor’s Orders», які виготовляються із перемелених злаків, горіхів, висушених ягід, фруктів, і зовсім без цукру та шоколаду.

Від безплатно допомагає цим продуктом українській армії, ‒ пише на своїй сторінці волонтер Костянтин Зінкевич.

«Джеррі розуміє усю ситуацію у нашій державі і вже давно безкоштовно допомагає цим продуктом Українській Армії. Такий корисний енергетик дуже стає у пригоді нашим військовим, які часто у складних умовах несуть службу. Ці батончики вже високо оцінили різні підрозділи. Для розвідника, який часом автономно йде на завдання на кілька днів, такий «сухпай» є прекрасним підкріпленням під час великих фізичних навантажень», ‒ зазначає він.

Енергетики частково збираються передати іншим волонтерам для їхніх підопічних, частину відвантажать у 14 ОМБР, а також вже віддали частину батончиків для хлопців з розвідроти, які поїхали на Схід.

«Велика Подяка Вам і Джеррі і за батончики, і за допомогу нашим військовим, і за популяризацію позитивного іміджу України!!!» ‒ пише Зінкевич.