Екологи відповіли щодо царського полювання під Луцьком

Заступник голови Волинської облради Олександр Пирожик отримав відповідь на депутатський запит щодо незаконного полювання на території Любомльського та Ківерцівського районів за участю керівництва лісової галузі області.

Так, у відповіді Державної екологічної інспекції депутату йдеться про те, що проводились дві перевірки на виявлення зловживань, ‒ пише Вголос.

«28 листопада 2015 року на території Звірівського лісництва була виявлена група мисливців, які мали намір полювати за межами загальнозоологічного заказника «Зубр», серед яких був і начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Кватирко О.М. У даних осіб були всі дозвільні документи», – йдеться у відповіді.

Під час другого рейду, 7 листопада 2016 року, інспекція не виявила фактів незаконних полювань.

Окрім того, Олександру Пирожику повідомили, що за фактом незаконного полювання на території Любомльського району, зокрема вбивства 4 козуль, розрахунки заподіяної шкоди направили до правоохоронних органів.

Натомість Олександр Пирожик назвав таку відповідь, що складається з проміжних відповідей на запит щодо неправомірних діянь та зловживань начальника Волинського обласного начальника лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка, «шедевром».

«Автори відповіді прозорливо «передбачають», що Кватирко і компанія – цитую: «…мали намір полювати за межами загальнозоологічного заказника «Зубр». Але, мабуть, як ті москальські буряти на Донбасі, заблудились чи випадково переплутали територію, й раптом виявився з мисливською зброєю в його межах. А, може, на ходу змінили намір?» – зазначає депутат облради.

Він додає, що автори цієї відповіді вже наперед знали, що «07 листопада 2016 року при проведенні рейду жодних полювань не було виявлено».

«Зрештою, досить переконливими «аргументами» наші «любителі» природи «зам’яли» справу про минулорічні незаконні полювання на Любомльщині, де вони пристрелили чотири козулі. Так можна безкарно вибити всю дичину на Волині, були би гроші відкупитися», – підсумовує «свободівець».

vidpkoz