Замість «всьо пропало» вчіться контролювати владу, – активіст

Якщо припинити розкрадання бюджетних коштів, то грошей вистачить на багато потреб. Тому замість криків «всьо пропало» треба вчитися контролювати владу.

Про це пише у соціальній мережі Facebook активіст «Самооборони Волині» Олександр Ніколайчук.

Пропонуємо його допис без змін:

«Якщо не страшно, кидайте прямо сюди в коментарях розцінки «у кишеню» за липові довідочки, справочки, прийоми, обстеження, особливе ставлення, роди, операції. Я чесно вже втомився відповідати на дибільне запитання, хто атестуватиме таких же бідних та нещасних, як і міліціонери, лікарів. Тільки не потрібно писати, що не реально працювати за 2-3 тис. гривень зарплати. Профспілок же не існує, щоб відстоювати права бюджетників на гідну оплату праці. Так? То, може, самоорганізовуватись почнемо? Чи й надалі житимемо у подвійній реальності?

Повторюю сто перший раз. Гроші у бюджеті є і завжди були. Їх би вистачало на багато чого, якби не розкрадання та відкати. Отже, замість криків по усіх кутках «всьо пропало», виділяйте кілька годин на день чи цілий день на тиждень, обирайте собі тему, яка болить, та учіться по чуть-чуть контролювати владу та брати участь у суспільних процесах. За Вас ніхто не прийде і Вам нічого не зробить.

Чому європейці класно живуть? Чому ми прагнемо їхніх стандартів? Бо там кожен відчуває себе значимим та значущим. Бо там кожен вміє нести свою громадянську відповідальність. Та застосовувати її за найменшої потреби».