Відомі прізвища поліцейських затриманих на хабарі в Луцьку

Стали відомими прізвища поліцейських  управління захисту економіки у Волинській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, яких 12 березня затримали під час одержання хабаря.

Як повідомили активісти волинського осередку “Антикорупційного руху” Валентина Наливайченка, це оперуповноважені Оксентюк Ростислав Дмитрович і Малина Сергій Леонідович.

“Безпосередньо у хабарництві звинувачують Оксентюка, бо Малина був присутній під час отримання хабаря і не запобіг цьому діянню. Декларації за 2014 рік у них “чисті”. Живуть на зарплату”, – повідомили активісти.

Депутат Луцької міської ради Артем Запотоцький повідомив, що Оксентюк не пройшов атестацію в Луцьку, однак його підрозділ міг подати апеляцію на київську комісію. Яка його й поновила.

Нагадаємо, поліцейських затримали слідчі слідчого відділу прокуратури Волинської області спільно із оперативними працівниками обласного Управління СБУ 12 березня “на гарячому” під час одержання від громадянина неправомірної вигоди обсягом 400 доларів США, – повідомили у прокуратурі області.