Пальне поліції постачатиме волинська фірма

Національна поліція України 3 березня уклала низку угоду з ТОВ «Нафтотрейд Ресурс» на постачання пального на 88,08 мільйона гривень.

Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», ‒ пишуть Наші гроші.

За результатами торгів на електронному майданчику «Прозорро», поліція отримає бензин А-92 по 15,82 грн/л, А-95 – по 16,17 грн/л.

За одним із чотирьох лотів у переможця було два конкуренти – ТОВ «Техойл – Рітейл» і ТОВ «Технологічна Паливна Компанія», за двома лотами – тільки ТОВ «Прем’єр-Ліга», за ще одним лотом конкурентів не було.

Фірма «Нафтотрейд ресурс» створена вже десять років тому, але тендери почала вигравати лише в останні дні. Окрім торгів Нацполіції компанія виграла кілька незначних підрядів у Хмельницькій та Київській областях.

ТОВ «Нафтотрейд ресурс» зареєстровано у Луцьку на вулиці Кременецькій, 38, де також прописані низка фірм з групи «Континіум», серед яких ‒ ТОВ «Вог рітейл», яке останніми роками було монопольним постачальником Міністерства внутрішніх справ.

З січня цього року засновником «Нафтотрейд ресурсу» є Юрій Йоржик, який також очолює місцеве ТОВ «Ойл карт центр». До нього засновниками фірми були Віктор Леуш та Валентин Цьось.

Віктор Леуш є міноритарним акціонером «Банку інвестицій та заощаджень», який належить власникам групи «Континіум» Степану Івахіву, Сергію Лагуру, Сергію Корецькому, Петру Димінському та Євгену Єремєєву – брату покійного лідера «Континіуму» Ігоря Єрємеєва.