Люди ще не навчились розбиратись, де лайно, а де цукерка, – волинський музикант

Журналісти  поцікавитися у волинських музикантів, чи погоджуються вони з забороною концертів українських співаків, які під час війни продовжують виступати у Росії.

Про це інформує Таблоїд Волині.

Афіші про те, що у Луцьку запланований концерт Потапа і Насті Каменських викликали неабиякий резонанс. Деякі активісти пригадали музикантам гастролі російськими містами під час війни на Сході і категорично заявили: гнати таких артистів в шию!

Із вимогою заборонити концерт лучани зареєстрували петицію. До слова, за добу під такою вимогою підписалася майже половина із необхідних трьох сотень чоловік. Якщо за два тижні назбирається необхідна кількість підписів Луцька міська рада буде змушена розглянути шляхи, як заборонити артистам виступ у місті.

Окрім того, учора, 14 березня, 6 громадських організацій написали звернення до Луцького міського голови з проханням заборонити виступ у місті ряду співаків, які виступали у Росії під час війни.

Тож журналісти вирішили з’ясувати, як до подібних заборон ставляться музиканти з Волині.

Дмитро Гершензон, заслужений артист України, дует «Світязь»

36935_133493103347303_565092_n

Люди мають виявляти свою громадянську позицію у цивілізований спосіб. Не подобається той чи інший артист – не йди на його концерт. Забороняти – ми це проходили в совєцькі часи. Прикро, що вони повертаються. Така моя думка.

Андрій Тимчук, музикант, гурт «ФлайzZzа»

2

В першу чергу вважаю, що оцінку діям тих чи інших відомих особистостей мають навчитись робити самі люди, які своїм же квитком вирішують, чи підтримувати зрадників, чи не вважати їх зрадниками і спокійно йти та насолоджуватись.

Інша справа, що у нас основній масі по барабану на те, що вчверили Ані Лорак, Потап чи Лобода і ця «маса» якраз і купить (дорогі ще й, напевно?) квитки! Така прикрість нашої країни – ми не вміємо вчитись на своїх помилках, не вміємо цінувати своє і справжнє, а легко ведемось на штучне та чуже. Просто гарно проплачене і розпіарене в наших телевізорах.

Люди ще не навчились розбиратись, де лайно, а де цукерка. І це стосується не лише музики, а й політики, товарів, продуктів, тощо. Ми недавно піднімали питання петиції до президента про заборону російської відео та аудіо продукції в нашій країні принаймні під час війни. І що ви думаєте? Ми навіть половини поки не назбирали з 25000 необхідних голосів. І це в 40(?)-45-мільйонній країні??! Які зміни ми вимагаємо від влади, якщо самі майже не змінюємось?!

Інна Кириченко, співачка

3

Я вважаю свою політичну позицію активною, проукраїнською. Знімати штани перед окупантами – це повна клоунада, як на мене. Але разом з тим, людям обирати самим, що слухати та за що платити українським виконавцям.

Аполітична молодь, певно, піде на такий концерт. Але я би на їхньому місці так не робила, і жодного бажання піти на концерт Потапа і Насті не мала і не маю. Навіть до Революції Гідності.

Володимир Гриб, музикант, вокаліст, гурт «F.A.T.»

4

Думки неоднозначні. З одного боку радий, що попса з шансоном в нас по-маленьку стають «неформатом». Це однозначно сприятиме культурній еволюції суспільства! У країнах Західної Європи та Америки рок та інші інтелектуальні стилі музики вже давно мають більшу аудиторію слухачів, ніж низькопробна попса. Час вже і нам позбутись цього «совка» в головах!

З іншого боку, шкода їх як музикантів. Вони помилились, і назад шляху вже немає. Особисто я вважаю, що виконавці самі обирають свою публіку. І своїми виступами в Московії Потап з Настею зрадили як своїх шанувальників в Україні, так і українських колег-музикантів, які маючи почуття патріотизму, відмовляються від концертів у ворожому таборі.

Сергій Шишкін, музикант

5

Навіть футболісти вважають за потрібне мати хорошу політичну репутацію. Я рідко ходжу на концерти, частіше сам виступаю. Тому в мене більше питань до публіки. До Потапа в мене давно питань нема. А до Насті ніколи і не було.