Луцьк: ЖКП №3 майже «добив» борги

Депутати Луцької міської ради в межах Дня депутата перевірили роботу Житлово-комунального підприємства №3.

Під час оглядин, які відбулися 15 березня, директор ЖКП Руслан Юлдашев розповів, що від попереднього керівництва він успадкував борг обсягом 2 мільйони 306 тисяч гривень.

За три роки борг вдалося скоротити до 300 тисяч гривень. Директор розповів, що підприємство обслуговує 665 будинків.

«Всі інші ЖКП мають десь близько 400-500 працівників, у нас – 183», – сказав Юладшев. З 2013 року кількість працівників скоротилася на 100 осіб. До цього призвело створенням ОССБ.

Директор розповів, що підприємство у роботі керується принципом цілісності – тобто якщо вже проводити ремонт даху у будинку, то не лише у критичному місці. Тож за три роки замінили 22 тисячі квадратних метрів даху з євроруберойду за кошти ЖКП.

«Це кошти, які ми могли спрямувати як на заробітну плату, так і на матеріали», – додав Юлдашев, повертаючись до теми боргів, які завадили працювати масштабніше.

Завдяки розстрочці у сплаті боргу зараз підприємству залишилося знайти ще 300 тисяч гривень. Ці кошти, за словами директора, виплатять до вересня.

«Нам навіть вдалося виграти суд на 90 тисяч гривень, які нам нараховували неправомірно», – мовив він.

Як стверджує Юлдашев, боротися з боржниками зараз стало невигідно – через збільшення обсягу судового збору до 1018 гривень судитися з боржниками, більшість яких боргує менше тисячі гривень, немає сенсу. Адже у такому випадку ЖКП втратить більше коштів, ніж відсудить.

Після коротких відповідей на питання директор ЖКП показав столярний та бляхарний цехи та техніку підприємства. Опісля депутати разом з головою ЖКП проінспектували декілька дворів, у яких недавно зробили ремонт.