Луцьк: переселенцям обіцяють пільги на оздоровлення дітей

Завдяки внесеним до законодавства змінам, дітей переселенців зможуть оздоровлювати як пільгову категорію.

Про це 15 березня під час кругловго столу за участі представників ГО “Переселенці Криму та Донбасу” та представниками міської ради повідомив начальник відділу у справах сім’ї та молоді Олексій Веремійчик.

За його словами, нова постанова «розв’язала руки», адже тепер дітей переселенців мають право оздоровлювати дітей на пільгових умовах, як і дітей загиблих учасників АТО чи дітей-сиріт. Родини, які захочуть оздоровити своїх дітей, мають принести заяву до ЦНАПу.

Проте Веремійчик зазначив, що це доцільно буде зробити у травні, коли оголосять тендер на закупівлю путівок.

Водночас голова ГО «Переселенці Криму та Донбасу» Олена Черенкова повідомила, що минулого року, коли батьки зверталися за путівками у травні, їм повідомляли, що вже запізно.Тож заступник міського голови Тарас Яковлев порадив писати заяви, коли забажають сім’ї. Оздоровленню підлягають діти від семи до сімнадцяти років.

Водночас головний освітянин Луцька Володимир Гребенюк повідомив, що оскільки оздоровлення відбувається за бюджетні кошти, то діти зможуть оздоровитися лише в одній категорії та в одному з видів таборів раз на рік. Тож батькам варто враховувати, де вони хочуть оздоровити дітей: чи у пришкільному таборі, чи у таборі «Ровесник», чи деінде.