Луцьк: знайшли офіс для організації переселенців, треба гроші на ремонт

Для ГО «Пересленці Криму та Донбасу», яка діє на Волині майже два роки, виділять приміщення на проспекті Соборності. Приміщення площею 18 метрів квадратних поки знаходиться у поганому стані, та його обіцяють відремонтувати протягом місяця.

Про це стало відомо 15 березня під час круглого столу.

Під час заходу обговорювали можливості співпраці громадської організації вимушено переміщених осіб та міських органів влади Луцька.

Зокрема секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко повідомила, що хоч ГО працює активно ось це майже два роки, проте і досі не має приміщення. Попри це, організація розробляє гранти та чимало проектів. На зустрічі повідомили, що є приміщення на проспекті Соборності, проте воно потребує ремонту.

«Стан там насправді дуже поганий, але, на жаль, зараз немає приміщень, які ми можемо надати. Але ми можемо відремонтувати його за наш кошт», – зазначив заступник міського голови Тарас Яковлев. У приміщенні є дві кімнати, одну з яких можуть передати.

Яковлев повідомив, що у разі позитивного рішення міська рада може відремонтувати приміщення протягом місяця. Переселенці відповіли, що знають про це приміщення і одразу ж вибрали його. Площа кімнати – 18 метрів квадратних. Заступник міського голови розповів, що орендну плату накладуть на загальних умовах. Водночас він додав, що питання оренди за пільговими цінам можуть розглянути на сесії міськради, тому питання може дещо розтягтися у часі.