Для волинських солдатів придбали дальномір

Активісти об’єднання жінок «Яворина» у Луцьку на зібрані під час акції «Тепло сердець – на захист України» гроші придбали дальномір для українських протитанкістів з 14 ОМБР.

Про це 15 березня розповіла одна з організаторів акції Алла Жупанюк, – інформує прес-служба волинської «Свободи».

Завдяки акції «Тепло сердець на захист України» придбали дальномір для протитанкістів з 14-ої ОБМР. Вартість дальноміра – 14 тисяч гривень.

«Спочатку планували накупляти хлопцям ліків. Але після перемовин із захисниками і їхньої інформаціі, що мають велику потребу у дальномірі, прийшли до рішення – придбати саме цей пристрій. Адже він може врятувати життя нашим військовим. Дальномір вираховує точну відстань до ворога на 2,2 км. Ця маленька допомога стала можлива завдяки спільним зусиллям», – зазначила у коментарі активіст «Яворини» Алла Жупанюк.

Нагадаємо, що 12-15 лютого в Луцьку відбулася волонтерська акція об’єднання українок «Яворина» та руху «Мистецький форпост» «Тепло сердець – на захист України». Захід був спрямований на збір коштів для закупівлі протизастудних засобів бійцям Збройних Сил України, які перебувають на фронті.