Бельгійська волонтерка: до Луцька «привів» Facebook

Художниця з українським корінням Надія Сеничак приїхала на Волинь із Антверпена. Тут жінка співпрацює із арт-терапевтом Тетяною Мялковською, яка займається мистецькою реабілітацією бійців АТО.

До Луцька жінку “привів” Facebook. Надія розповідає, що одного разу побачила у соціальній мережі арт-терапевта Тетяну, і зацікавилася тим, що вона робить, – йдеться в сюжеті Громадське. Волинь.

Саме завдяки Надії Сеничак картини волинських атовців змогли придбати у Брюсселі – жінка організувала дві виставки робіт бійців. Кошти, виручені від продажу картин, пішли на подальшу реабілітацію учасників АТО.

Волонтерка також створила організацію «Об’єднання українок Бельгії», яка займається різного роду волонтерством. Для українських військових вони постачають, окрім одягу, берців і медикаментів, ще й фарби для арт-терапії.

Надія каже, що, хоч вона і народилася у Бельгії, її постійно тягне на Україну: «В душі я маю почуття щастя, коли відчуваю, що можу бути корисною і допомагати тут».

Разом із бійцями АТО – учасниками арт-терапії Надія Сеничак  познайомилася з таємницями Луцького замку і Будинку з химерами.

Жінка каже, що готова продовжувати співпрацю із волинськими волонтерами, бо можливість допомагати українцям та Україні приносить їй задоволення.