У Луцьку хочуть вкрасти 35 тисяч тонн державного цукру, – посадовець

“Аграрний фонд” заявляє, що у Луцьку намагаються викрасти 35 тисяч тонн державного цукру.

Про це стверджує виконувач обов’язків директора Державної бюджетної спеціалізованої установи “Аграрний фонд” Олег Липовий, – повідомляє канал 112.

Керівництво Державної бюджетної спеціалізованої установи “Аграрний фонд” вважає, що готується нова, на їхню думку, афера з розкрадання державного цукру. Вперше про привласнення сировини, яка належала державі і зберігалася на складах у Черкаській області, представники установи повідомили наприкінці минулого року. Нині ж, за словами чиновників, під загрозою запаси, які зберігаються на складах у Луцьку.

Представників Аграрного фонду насторожило те, що Київська обласна прокуратура начебто звернулася до Кабінету міністрів з проханням звільнити керівництво Аграрного фонду та провести додаткову інвентаризацію цукру на складах у Луцьку. Представники установи зазначили, відповідний лист підписав той же прокурор, який брав участь у подіях на Черкащині.

“Прокурор київської області за один день приймає рішення, що цукор не належить державі, а належить приватній структурі, передає цей цукор в кількості 30 тисяч тонн і починається вивіз. В цій схемі задіяна прокуратура Київської області”, – стверджує Липовий.

Представники Аграрного фонду кажуть, з цього приводу неодноразово звертались до СБУ, генпрокуратури, кабінету міністрів та Верховної Ради. Однак досі жодної реакції, заявляють вони. Тож вкотре співробітники фонду просять вберегти державну власність.