Організації, яка опікується дітьми з аутизмом, дадуть 50 тисяч

Громадській організації «Янголята», яка опікується дітьми з аутизмом, можуть виділити 50 тисяч гривень.

Таке рішення ухвалила постійна комісія облради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства, – повідомила прес-служба Волиньради.

Громадська організація “Янголята” об’єднує батьків діток з аутизмом. Люди просять в депутатів облради допомогти з приміщенням. Комісія рекомендувала виділити на пільгових умовах кімнати для “Яноглят” в приміщенні ІАЦ “Волиньенергософт”.

Департаменту соціального захисту ОДА рекомендовано в рамках регіональної програми соціального захисту виділити 50 тисяч гривень громадській організації “Янголята” для статутної діяльності. Ці кошти потрібні організації для сплати комунальних послуг.

Заофіційними даними, на Волині 105 дітей страждають від такої недуги як аутизм. Втім, голова громадської організації “Янголята” Юлія Поліщук зауважує, що насправді в області значно більше таких діток. Вся проблема статистики в тому, що відповідний діагноз виставляється тільки після п’ятирічного віку. Питання соціалізації таких дітей і їхньої адаптації в суспільному житті залишається важливим та актуальним.