Мартиняк пожартував, ‒ Пиза

Народний депутат України Сергій Мартиняк пожартував, сказавши журналісту, що не є нардепом, ‒ переконує його помічник Олександр Пиза.

Про це повідомляє ВолиньPost.

Нагадаємо, депутат Верховної Ради від Волині Сергій Мартиняк почав заперечувати журналістам програми «Схеми», що він народний депутат, і наполягав на тому, що він бізнесмен.

«Про депутатство Сергія Мартиняка питав журналіст, який акредитований у Верховну Раду. Він з «підколкою» запитав, а Сергій Мартиняк з «підколкою» відповів. А робити з цього щось велике ‒ нема потреби», ‒ впевнений Олександр Пиза.

«Взагалі-то не коректно голові ОДА коментувати дії народного депутата. Але думаю, що Сергія Мартиняка просто дістала така пильна увага, що він вирішив пожартувати. А журналісти зараз дуже полюбляють «смажену качку». Якби він був чиновником на зарплаті ‒ так! А Мартиняк ‒ самодостатній бізнесмен і може собі дозволити цей віп-зал. Не бачу тут нічого, щоб роздувати з цього якусь сенсацію», ‒ прокоментував ситуацію голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.

Депутат Волинської обласної ради Володимир Бондар каже, що в Законі України чітко прописано, що народний депутат повинен займатися виключно депутатською діяльністю.

«В Законі вказано однозначно: народний депутат України може вести тільки депутатську діяльність. Тобто, не можна бути депутатом і керівником, або посадовою особою, або бізнесменом, ‒ пояснив Володимир Бондар. ‒ Якщо людина має якісь бізнесові інтереси або є власником певних бізнесових структур, то це Закон напряму забороняє».

Заступник голови Волинської облради Роман Карпюк впевнений, що нардеп сказав не подумавши. «Я думаю, що він ляпнув аби так. Я вважаю, що він повинен думати, що говорить, бо він публічна людина. Я подивився програму, виглядало негарно», ‒ каже Карпюк.