Луцький волонтер терміново виїхав на передову

Аби у терміновому порядку забрати на ремонт із зони АТО пошкоджені автомобілі, волонтер Сергій Добродомов посеред ночі вирушив із лафетою.

Екстрена відправка відбулася сьогодні, 14 березня, о третій годині ночі, – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Зі слів волонтера, учора йому зателефонували із військового госпіталю № 66, що знаходиться у Красноармійську, із проханням про термінову допомогу.

«Хлопці сказали, що потрібно забрати на ремонт «Фольксваген Т4» та УАЗ 469, що зазнали ушкоджень у зоні проведення антитерористичної операції. Щоправда, переправити одразу дві автівки до Луцька не вдасться, адже старенький мікроавтобус «потягне» лише одну із них», – зазначив Сергій Добродомов.

Він подякував «добрим людям» із села Підгайці, які погодились надати лафету для цих потреб, утім, розголошувати власні імена не захотіли.

«Вперше за стільки часу доводиться виїжджати ось так, посеред ночі, адже у віторок потрібно бути на місці. Ситуація не передбачає довготривалих очікувань. Саме тому й не вдалось зібрати велику кількість допомоги, адже думали, що у нас є в запасі ще два дні. Одним словом, спокій нам лише сниться», – додав волонтер.

Окрім цього, він везе дороговартісну мотопомпу та ручну помпу для перекачування паливно-мастильних матеріалів для потреб 74 ОМСБР. Також планує необхідні речі та продукти у Піски та Карлівку.