Луцьк: п’яна мати з місячною дитиною спала на вулиці під лавкою

П’яна мати з місячною дитиною заснула посеред двору у Луцьку.

Про це повідомили у прес-службі Патрульної поліції Луцька у Facebook.

Учора, 13 березня, близько 5:00 патрульних повідомили, що на проспекті Молоді на вулиці спить молода жінка.

Прибувши на місце правоохоронці побачили у дворі між будинками під лавкою сплячу жінку, біля якої стояла коляска з дитиною. Випадкові перехожі, які це побачили і викликали поліцейських, колисали дитину, бо вона плакала.

Коли патрульні розбудили її, то з’ясувалося, що 25-річна жінка – п’яна. За її словами, в колясці лежав син, якому 29 днів. Під коляскою валялася недопита пляшка горілки та дитячі речі.

Патрульні викликали швидку, яка доставила жінку з малям у дитячу лікарню. Після огляду немовляти лікарі сказали, що він здоровий.

«Врятувало те, що добре закутаний, адже надворі тоді було 0 градусів. Єдине, що останній раз мати годувала його близько 24 години, тож був голодний, з того часу вони й перебували на вулиці, тобто більше 5 годин», – йдеться у дописі.

Жінка подзвонила своєму співмешканцю і попросила, щоб той приїхав. Коли чоловік прибув у лікарню, то обурився присутністю поліцейських. У результаті батьки написали відмову від госпіталізації дитини і пішли додому на проспект Молоді пішки, відмовившись від пропозиції патрульних підвезти їх.

Однак, поліцейські провели їх додому, мовляв потім потрібно було доставити жінку у наркодиспансер. У квартиру прийшла мати співмешканця. За словами поліцейських, свекруха була шокована цією ситуацією та розплакалася. Вона залишилася з хлопчиком, а патрульні повезли жінку зі співмешканцем на освідування. Перевірка на драгері (пристрій для вимірювання вмісту алкоголю у крові, – ред.) показала 1.62 проміле.

За інформацією правоохоронців, жінка вже не вперше напивається. Того вечора зі співмешканцем вони були у гостях. Коли прийшов час іти додому, вона не захотіла покидати гостей, залишилася і, ймовірно, будучи п’яна, не змогла дійти додому, заснувши на вулиці недалеко від дому.

Усі матеріали справи патрульні передали в чергову частину міськвідділу. У ситуації розбиратимуться і соціальні служби.