Кошти від Різдвяного марафону скерували на благодійність

У Свято-Пантелеймонівському храмі у Луцьку розподілили кошти, зібрані під час Різдвяного благодійного концерту.

Про це повідомили у Волинській єпархії УПЦ.

Символічно, що передача благодійних пожертв відбувалася, за браком місця у приміщенні Волинської єпархії, – у Свято-Пантелеймонівському храмі. Бо тільки на Бога та людей, для яких заповідь про любов до ближнього є правилом життя, і покладаються часто люди, які отримали допомогу від віруючої пастви Волинської єпархії.

Це громадські об єднання батьків дітей із синдромом Дауна та іншими вадами у розвитку, батьків дітей-аутистів (які живуть у власному світі і яких називають янголятами), центр реабілітації інвалідів з дитинства «Джерело життя» та центр реабілітації дітей із міста Ковеля.

Різдвяний благодійний концерт у Волинській єпархії проводиться вже понад 20 років з благословення її керуючого митрополита Волинського і Луцького Ніфонта. За ці роки для підтримки нужденних віруючі волиняни, парафіяни єпархії, пожертвували понад 3 мільйони гривень.

Під час останнього концерту та у парафіях єпархії пожертвували 300 тисяч гривень. 50 тисяч гривень із цієї суми передали Волинській обласній організації Дитячого фонду України.

По 3 тисячі гривень вручили родинам загиблих в АТО із села Піддубці, у яких напівсиротами залишилися діти. Це родини Сергія Писарука та Василя Зелінського.

Понад 50 тисяч було роздано на місцях по благочиннях єпархії родинам загиблих в АТО.

З пожертв благодійного єпархіального концерту 109 тисяч гривень вирішено передати багатодітній родині із села Михайлин Рожищенського району для придбання власного дому. Над цією незвичайною родиною, у якій і мама, і тато в дуже короткий проміжок часу пішли із земного життя, залишилося 9 дітей, 5 із них неповнолітні. Так склалося, що мешкають вони наразі у найманій хаті. А завдяки підтримці Волинської єпархії, котра і сама вносить солідну лепту у добру справу, і продовжує збір коштів від людей, які хочуть допомогти цій родині, вона матиме власний дім.