Гузь просить Авакова розібратися з «фортифікаційним» скандалом

Нардеп Ігор Гузь просить міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Генпрокурора Віктора Шокіна та очільника СБУ Василя Грицака взяти під особистий контроль розслідування справи щодо звинувачень у розкраданні 7 мільйонів на будівництві оборонних споруд, які нібито замовляла Волинська ОДА.

Про це йдеться у його зверненні від 11 березня.

Нагадаємо, департамент захисту економіки Нацполіції повідомив, що військова прокуратура почала розслідування щодо привласнення 7 мільйонів гривень під час будівництва фортифікаційних споруд в Донецькій області. Вони нібито встановили, що на території Володарського, Тельманівського, Волноваського районів комерційні структури проводили будівництво командно-спостережних пунктів та бліндажів. Договір про проведення робіт товариства уклали з одним із управлінь Волинської ОДА.

Натомість Володимир Гунчик, його тодішній перший заступник Сергій Кудрявцев, представники проектанта та генпідрядників «Житлобуд-2» й «Луцьксантехмонтаж №536» називають звинувачення безпідставними.

«Прошу Вас взяти хід розслідування даної справи на особистий контроль і в разі підтвердження усіх наведених фактів вимагати для винуватців злочину максимально жорстоке покарання, оскілки займатися зловживаннями на будівництві об’єктів оборони держави у час воєнних дій – це зрада найвищого рівня!» – пише Гузь.

12837419_1320300591329036_271343611_o