Іваничі: на благодійній акції зібрали 36 тисяч гривень

12-го березня на центральній площі Іванич проводилась благодійна акція для підтримки учасників АТО під назвою “Традицій не забуваємо, про милосердя пам’ятаємо”.

У ході благодійного заходу, організованим Іваничівською районною радою, було зібрано 36 482 гривні, – інформує Буг.

На заході представили українську кухню Іваничівський районний територіальний центр соціального обслуговування, Іваничівська ЗОШ №2 імені Юрія Лелюкова, Поромівський освітній округ та інші.

На свято завітали чимало чиновників: Андрій Бадзюнь, голова Іваничівської районної ради, керівники Володимир-Волинської районної ради і райдержадміністрації Роман Гук і Наталія Василець та багато інших.

На продаж були виставлені біжутерія, саморобні декоративні вироби та сімейні обереги.

Публіці була представлена військова техніка. Кожен бажаючий міг потримати у руках бойову зброю, яку привезли бійці 14-ї ОБМР із Володимир-Волинської військової частини.  Також перед глядачами виступив військовий оркестр 14-ї бригади  під керівництвом Ярослава Короля.

Перед гостями свята виступали вокальний ансамбль Луковичівської школи, Луковичівський вокальний ансамбль “Хортиця”, народний аматорський хор ветеранів “Надвечіря” із Турійська, солістка РД “Просвіта” Вікторія Чернета. Також на сцені проводився обряд “Колодка”, під час якого виступали народний аматорський фольклорний колектив “Калина” із села Заставного.

Відвідувачів благодійної акції розважали гуморесками та театральними сценками української народної творчості.

Наприкінці свята ведучі провели аукціон сільськогосподарської продукції. На продаж виставили такі лоти як роботи гуртківців Будинку дитячої та юнацької творчості, 2 мішки цукру, запечене порося і картини.

Відвідав благодійну акцію також народний депутат Ігор Гузь із своїм помічником Андрієм Бокочем. Вони також долучились до благодійності. Зокрема, придбали і картини на аукціоні-продажі. Ще посадовці залишили добровільні пожертви майже у кожній ятці.