Мер Луцька розповів що й де ремонтують

У Луцьку почали ремонтні роботи на вулицях міста.

“Уже кілька тижнів на вулиці сприятлива погода. Департамент житлово-комунального господарства активно приступив до ремонтних робіт на вулицях міста”, – пише міський голова Микола Романюк у Facebook.
Мости і шляхопроводи багато років капітально не ремонтувалися і знаходяться у незадовільному стані. У попередні роки відремонтовано шляхопровід на проспекті Соборності, мости на вулицях Карпенка-Карого та через річку Стир на Шопена.

Нині тривають роботи капітального характеру на шляхопроводах на вулицях Рівненській та Гордіюк. Виконавець робіт – ТзОВ «РБП ТРАНС-МОСТ».

Тривають ремонтні роботи і з влаштування тротуару на проспекті Молоді. Роботи виконують працівники ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс». Також капітальний ремонт триває на зупинці громадського транспорту з улаштуванням заїзної кишені на вул. Словацького.

Проводять ремонтні роботи й на вулиці Волинській, відрізку дороги на вулиці Ветеранів (в районі Державного архіву Волинської області).
Розпочато роботи з влаштування щебеневого покриття на вулицях Симиренка, Воровського, Садовій, Балківській, Князів Острозьких, Дарвіна та Християнській. Роботи виконують працівники ТзОВ «Луцька ДПМК».

Виконані роботи з будівництва мереж зовнішнього освітлення на вул. Новочерчицькій – встановлено 38 світильників та 20 залізобетонних опор, замінено кабельну лінію протяжністю 1,5 км На алеї між пр.Президента Грушевського та вул. Гулака-Артемовського – встановлено 7 металевих опор із світильниками, замінено кабельну лінію протяжністю 0,159 км. Виконавець робіт – КП «Луцьке електротехнічне підприємство – Луцьксвітло».

Зараз ведуться підготовчі роботи з реконструкції мереж зовнішнього освітлення на меморіальному комплексі «Вічна Слава», на вул. Глушець (від майдану Братський міст до вул. Паркової), на пр-т. Волі (від вул. Винниченка до вул. Паркової).

Найближчим часом планується розпочати роботи з реконструкції мереж зовнішнього освітлення на пішохідних переходах: пр-т. Волі, 1; перехрестя пр-т. Волі – вул. Паркова; вул. Івана Огієнка (історичний факультет); вул. Шопена (Меморіальний комплекс «Вічна Слава»); вул. Шопена, 10, 16, 20. Виконавець робіт – КП «Луцьке електротехнічне підприємство – Луцьксвітло».