Волинський нардеп відхрестився від депутатства

Депутат Верховної Ради від Волині Сергій Мартиняк, на якого журналісти зненацька натрапили у віп-терміналі аеропорту «Бориспіль», почав заперечувати, що він депутат, і наполягати на тому, що бізнесмен.

Розслідування щодо привілейованого користування українськими посадовцями і народними депутатами «Залою офіційних делегацій» за бюджетні кошти в аеропорту «Бориспіль» проводило видання Радіо Свобода в сюжеті відеопроекту «Схеми», ‒ пише Конкурент.

У матеріалі сказано про те, що право безкоштовного користування «Залами офіційних делегацій» аеропортів чи залізничних вокзалів було скасовано Верховною Радою після Революції Гідності, начебто, як демонстрацію рівності та солідарності з народом.

Проте Верховна Рада, твердять журналісти, знайшла шляхи, щоб повернути таку пільгу для народних обранців: у представництві укладають спеціальну угоду з терміналом аеропорту «Бориспіль» на користування депутатами.

Журналісти зазначають, що пересічний громадянин, аби потрапити до цієї зали, має сплатити 1 800 гривень за користування. А для посадовців існують суттєві знижки.

У відповіді на інформаційний запит щодо коштів, витрачених на обслуговування віп-терміналом депутатів сказано, що Верховна Рада у 2015 році оплатила державному підприємству «Зал офіційних делегацій» 27 679 гривень. А послугами зали за цей період встигли скористатися 112 народних депутатів.

Журналісти натрапили в «Залі офіційних делегацій» на волинського нардепа Сергія Мартиняка, який почав заперечувати свою діяльність у Верховній Раді. От такий діалог відбувся між ними (6 хвилина 20 секунда відео):

– Ви зараз депутат?

– Ні вже.

– А чим займаєтесь?

– Я бізнесмен, завжди.

На цьому діалог закінчився, хоча, як відомо, Мартиняк з 2012 року працює народним депутатом.