Волинські посадовці замішані в розкраданні грошей на фортифікації, ‒ прокуратура

Військова прокуратура почала розслідувати привласнення 7 мільйонів гривень при будівництві фортифікаційних споруд в Донецькій області.

Про це повідомляє у четвер прес-служба департаменту захисту економіки Національної поліції, ‒ пише Українська правда.

Встановлено, що на території Володарського, Тельманівського, Волноваського районів комерційні структури проводили будівництво командно-спостережних пунктів та бліндажів.

Договір про проведення робіт товариства уклали з одним із управлінь Волинської ОДА.

Відповідно до проектно-кошторисної документації, під час будівництва фортифікаційних споруд мали використовуватися залізобетонні конструкції, однак встановили морські металеві контейнери, які значно дешевші.

Незважаючи на це, посадові особи оборонного відомства, одного з управлінь Волинської ОДА та будівельних організацій підписали документи, на підставі яких були виділені бюджетні кошти.

Таким чином посадові особи привласнили 7 мільйонів гривень.

За цим фактом військова прокуратура Донецького гарнізону відкрила кримінальне провадження за ч.5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу.

Наразі проводяться слідчо-оперативні заходи.

Всім причетним до цього правопорушення особам загрожує позбавлення волі на строк від 7-ми до 12-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна.

Нагадаємо, свого часу видання Наші гроші повідомляло, що департамент житлово-комунального господарства Волинської ОДА через переговорну процедуру уклав угоду із підприємствами «Луцьксантехмонтаж №536» та «Житлобуд-2» на будівництво укріплень на Сході України. Загальна сума угод – 21 590 949,6 гривні. Всі роботи мали виконуватись у Володарському районі Донецької області.