Волинь: перевізник подав на конкурс спалений автобус

Волинський перевізник Олег Захарчук подав на конкурс автобус, від якого після пожежі залишився лише каркас, видавши його за цілий.

Про це пише у Facebook директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка.

За словами чиновника, раніше перевізник подавав на конкурс для участі у перевезеннях автобус без вікна та із сидіннями для пільговиків без місця для ніг: «Пам’ятаєте друзі? як я запровадив огляди внатурі всіх маршуток, що пропонують перевізники на конкурс. І 100% пам’ятаєте про цю маршутку без вікна і з місцем для пільговиків, ймовірно, інвалідів без ніг – добавлені місця для виду і лишніх балів».

За словами чиновника, окрім цього Захарчук подав додатковий автобус, який не привіз на публічний огляд.

«Ми знайшли цей автобус і пропонуємо вашій увазі. Давно згорений автобус. Чітко видно вінкод. Він збігається з вінкодом в поданих документах», – пише Іван Мирка. Попри це Олег Захарчук подав у суд на Мирку через нібито несправедливість проведення конкурсу, – стверджує директор департаменту: «Мало того цей горе-перевізник Захарчук ще й подав на мене в суд за те, що конкурс був до нього не справедливий….. ех, файний автобус, ще й техогляд певно пройшов…їдьте люди на здоров’я!!!! Але правда справдиться, якщо докласти трохи більше зусиль».