Волинь: через крадіжку два села протягом тижня ‒ без світла

Протягом тижня без електропостачання лишаються мешканці двох сіл у Ковельському районі.

Про це йшлося під час позачергової третьої сесії Волинської обласної ради 10 березня, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Із запитом до голови ОДА та генерального директора ПАТ «Волиньобленерго» звернувся депутат Юрій Поліщук. З його слів, до нього звернулися мешканці сіл Велицької сільради Мирин та Рудка-Миринська Ковельського району з проханням допомогти у вирішенні проблеми відновлення електропостачання в цих населених пунктах. Так, 4 березня виявили крадіжку трансформаторної оливи, через що було припинено електропостачання у цих двох селах.

Неодноразові звернення Велицького сільського голови до філії «Волиньобленерго» у Ковелі з вимогою відновити постачання електроенергії, не досягли результату. Так, за станом на 10 березня мешканці цих сіл вже протягом тижня лишаються без світла.

До 15 березня енергетики навіть не обіцяють ліквідувати несправності. Зважаючи на це, просять докласти максимум зусиль для негайного відновлення постачання електроенергії в цих населених пунктах та вжити заходів з метою недопущення подібних ситуацій у майбутньому.