Луцьк: майбутніх журналістів вчать працювати на війні

У Луцьку офіцери розповіли студентам-журналістам, як працювати у зоні бойових дій.

Керівник Західного регіонального медіа-центру Олександр Поронюк та офіцер Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Володимир Скоростецький 11 березня завітали у гості до студентів Інституту філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки, – повідомляє Громадське. Волинь.

Офіцери розповіли про особливості роботи журналіста в умовах бойових дій, про те, як максимально захистити себе, оцінити всі ризики та зробити хороший матеріал.

Олександр Поронюк наголосив на тому, що в умовах інформаційної війни, в Україні фактично немає інформаційної структури, яка б адекватно реагувала на виклики сьогодення. Тому він закликав студентів постійно вчитися, розвиватися та мати свою власну думку.

Володимир Скоростецький провів міні-урок та розповів, як потрібно готуватися до поїздки у зону АТО, як себе захистити та що не потрібно робити.

Студенти у свою чергу цікавились, чи можна журналістам брати до рук зброю, хто має статус військовополоненого та чим відрізняється журналіст від військового кореспондента.