У Луцьку – буча через неправдиве повідомлення про патрульних

У луцькому сегменті Facebook активно обговорюють новину, яку опублікувало інтернет-видання “Інформаційне агентство Волинські новини”.

В публікації вказано, що нібито працівники патрульної поліції Луцька проігнорували порушення, яке скоїв водій позашляховика під час руху проспектом Перемоги.Зокрема, машина розвернулася у забороненому місці та перетнула подвійну суцільну смугу.

Однак користувачі Facebook виявили, що у тому місці немає суцільної смуги, а згодом виявилося, що авто на відео не використовує патрульна поліція. Цією машиною пересуваються працівники міськвідділу або облуправління Національної поліції.

До слова, на відео нема й самого факту розвороту. Хоча подальший розвиток подій дає підстави вважати, що авто таки здійснило розворот у забороненому місці.

Однак користувачів соцмереж обурило те, що безпідставно звинуватили патрульну поліцію.

“Тут головна проблема не в порушенні. А в тому що Волинські новини у своїй незрозумілій кампанії проти патрульних дійшли до стадії, коли беруть факт, чіпляють до нього патрульних, ще приправляють якоюсь вигадкою і роблять з них грішників. Це перехід межі

У чергового наїзду ВН на патрульних є два недоліки: 1. це не патрульні, бо в авто нема бортового номера. Це швидше за все авто облуправління або міськвідділу, 2. там нема подвійної смуги”, – пише головний редактор ВАРу Анатолій Котлюк.

А прес-секретар патрульних Ольга Бузулук попросила видання спростувати інформацію:

“Шановні колеги, трохи прикро, що дехто з вас щось публікує, не звертаючись по коментар. І вже не вперше. Розумію, що можна повважати за потрібне не звертатись, ваше право. Але в цьому випадку це реально наїзд. За збігом обставин, він почався після 12 лютого. До того ж все було нормально… Мені все одно всі ці обрАзи, впливи та ігри, я просто за те, щоб інформація подавалась об’єктивно і неупереджено. Незалежно від форми власності. Це – не машина патрульної поліції. Прошу розмістити спростування”.

 

 

 

12821490_1678472972412730_1519346267207770787_n