У Луцькраді вирішили призупинити скандальне будівництво

Луцький міський голова Микола Романюк підписав розпорядження, яким доручив зупинити виконання  будівельних робіт на проспекті Соборності, 22 б до завершення робіт з підсилення несучих конструкцій будинку № 20 на проспекті Соборності.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Відділу державного архітектурно-будівельного контролю у зв’язку із зверненнями жителів будинку Соборності, 20 доручено провести перевірку дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил на об’єкті «Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими торгово-офісними приміщеннями на пр. Соборності, 22б в м. Луцьку».

На Луцький відділ поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області та управління патрульної поліції у м. Луцьку покладено забезпечити виконання цього розпорядження в частині зупинення будівельних робіт на проспекті Соборності, 22б.

Нагадаємо, під час сесії Луцької міської ради Тарас Яковлев повідомив, що на будинку на Соборності, 20 планують провести «стяжку» будинку та встановити підпірну стінку.