Бійці «Світязя» затримали двох бойовиків «ДНР»

Завдяки пильності бійців волинської роти спецпризначення «Світязь» в зоні АТО виявили двох осіб, які брали участь у незаконних збройних формуваннях так званої ДНР, а також місцевого мешканця завербованого спецслужбами Росії.

На Волинь повернулися правоохоронці, які понад місяць несли службу в зоні проведення антитерористичної операції, ‒ повідомляють у прес-службі поліції Волині.

За час виконання завдань в зоні проведення АТО бійці «Світязя» перевірили 16 тисяч транспортних засобів, а також понад 35 тисяч громадян. Дванадцятьох громадян, до яких виникали питання з документами або у них знаходили речі, які вказували на можливу причетність до незаконних збройних формувань, правоохоронці передали співробітникам фільтраційного центру та військової контррозвідки.

«Четверо із переданих нами осіб представляють неабиякий інтерес для наших правоохоронних органів та спецслужб. Двоє із них, а це 31-річний уродженець Маріуполя та 30-річний уродженець Краматорська Донецької області брали участь в незаконному військовому формуванні ДНР. 34-річний уродженець Артемівська, який направлявся з Москви до Краматорська, був завербований ГРУ РФ для ведення підривної діяльності на території України», ‒ зазначив командир роти патрульної служби особливого призначення «Світязь» Сергій Козак.

Під час перевірки 38-річного уродженця міста Свердловськ Луганської області та його транспортного засобу, який прибув із непідконтрольної території, бійці роти «Світязь» спільно із співробітниками військової контррозвідки та національної поліції Луганщини встановили, що він ‒ колишній міліціонер.

«У його автомобілі правоохоронці виявили бойову гранату РГД-5, 2 тисячі доларів США, 18 тисяч гривень та 5 тисяч російських рублів. Під час затримання він чинив опір, тож бійцям роти «Світязь» довелося застосувати заходи фізичного впливу та спеціальні засоби», ‒ пояснив Сергій Козак.

PM137image002 PM403image003 PM412image004 PM455image005 PM784image006 PM867image001