Володимир: подружжя намагалися «розвести» на 3 тисячі доларів

3 тисячі доларів вимагали шахраї в подружжя за «викуп» сина у Володимирі-Волинському.

Про це розповів чоловік, до якого серед ночі зателефонували невідомі, ‒ пише Місто вечірнє.

«Ми з дружиною мешкаємо самі. Троє наших синів проживають у Володимирі, але окремо. В ніч з суботи на неділю приблизно о другій годині, коли ми давно спали, задзвонив квартирний телефон. Дружина підняла трубку. Хтось схвильованим голосом, дуже схожим на голос нашого сина Ярослава, повідомив неприємну новину. Марія одразу збудила мене і каже: «Славік потрапив у біду! Син побив якогось чоловіка, його затримала поліція, зараз він знаходиться у слідчого. Сказав, треба заплатити три тисячі доларів, щоб його випустили. Він продиктував номер мобільного, на який ми маємо зателефонувати, щоб домовитись, як передати гроші. Сам Ярослав подзвонити не може, бо у нього забрали телефон», – розповів чоловік.

Перше, що зробив пенсіонер, зателефонував середньому синові Віктору. Він проживає неподалік, тож швидко прибіг до батьків. Тоді батько набрав номер мобільного, який дав «затриманий» син.

«Мене запитали, де ми живемо. Я сказав адресу. Поцікавилися, чи є у нас три тисячі доларів. Звичайно, таких грошей у нас не було. Але у відповідь на запитання я запропонував невідомому співрозмовнику приїхати, мовляв, особисто поговоримо. Він погодився. Коли ж я запитав, на якій машині він приїде, то почув якісь приглушені незрозумілі слова. Жінка чула нашу розмову, сказала, що вийде зустріти «гостя», і одразу ж побігла на вулицю», ‒ продовжив чоловік.

Тим часом він, трішки отямившись від шоку, зателефонував Ярославу. Той підняв трубку і сказав, що спить удома.

«Я покликав дружину до хати і став набирати номер поліції «102», але ніхто не відповідав. Після четвертої невдалої спроби я в довіднику знайшов міський номер чергового – тільки так додзвонився і розповів про нічну пригоду. А наступного дня особисто завітав у поліцію і мав розмову зі слідчим», ‒ розповів пенсіонер.

Микола Сільчук каже, що не раз чув про такі випадки шахрайства, навіть особисто знає двох людей, яких хотіли аналогічним чином обдурити. А коли сам потрапив у таку ситуацію, то дуже перелякався і розгубився. Навіть був готовий шукати потрібну суму, аби допомогти синові.