Палиця пропонує висловити недовіру трьом мерам через «ігнор» профтехосвіти

Мери Нововолинська та Володимира-Волинського перебувають у лікарні, тому не змогли приїхати на сесію облради. А мер Ковеля – на нараді. Голова облради Ігор Палиця вважає, що таким чином вони ще раз довели своє небажання вирішити проблеми міських закладів профтехосвіти.

Про це йшлося під час сесії Волинської облради 10 березня.

Нагадаємо, питання постало через те, що міські ради трьох міст не фінансують заклади профтехосвіти. Вчителі із цих закладів приїхали на сесію ради та вимагають коштів. Натомість мери цих міст не приїхали, хоча офіційно запрошені.

Ігор Палиця наполягає на тому, що мери міст та міські ради порушують закон, відмовляючись виділити кошти на фінансування проофтехосвіти. Посадовець пропонує дати мерам час таки прийняти необхідне рішення, а у випадку відмови проголосувати за недовіру Петру Саганюку, Віктору Сапожнікову та Олегу Кіндеру.

Як тимчасове вирішення проблеми у облраді пропонують виділити 6,8 мільйона стабілізаційної дотації на фінансування закладів впродовж 2 місяців, а після проходження відповідної постанови Кабміну через бюджетний комітет ВРУ повернути кошти в обласний бюджет.