Нововолинськ: чиновників просять заборонити продавати спиртне вночі

У Нововолинську заборонити з 22:00 до 8:00 продаж алкогольних напоїв.

Про це йдеться на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Сергій Качур у рубриці «Інші» просить заборонити продаж алкоголю уночі.

«В зв’язку з тим, що на сьогоднішній день, показники споживання алкогольної та слабоалкогольної продукції та пива в Україні та Нововолинську зокрема, представляють реальну загрозу моральному і фізичному здоров’ю української нації, пропоную:

  1. Заборонити з 22:00 до 8:00 год. продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території міста Нововолинська в магазинах, супермаркетах, тимчасових спорудах торговельного призначення (в тому числі торгівельних павільйонах на зупинках громадського транспорту) та інших місцях до них прирівняних, крім продажу на розлив у ресторанах, кафетеріях, клубах, пабах.
  2. У разі виявлення фактів порушення даної заборони, здійснювати заходи щодо анулювання дозвільних документів суб’єктам господарювання на продаж алкогольної та слабоалкогольної продукції терміном на один рік», – йдеться у тексті петиції.

Станом на сьогодні, 10 березня, пропозицію підтримали 10 осіб з 200 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 14 днів. Проголосувати за ідею можна тут.

Нагадаємо, що незодавно на сайті Єдиної системи місцевих петицій з’явився Нововолинськ.