Боєць 14-ї бригади створив у зоні АТО радіостанцію

Боєць 14-ї окремої механізованої бригади відкрив у Мар’їнці радіостанцію.

Про це повідомила прес-служба бригади на своїй сторінці у Facebook.

Киянин, солдат 14-ї бригади Олександр Безсонов запустив FM-радіостанцію у Мар’їнці Донецької області.

МРІЯ ПРО ВЛАСНУ РАДІОСТАНЦІЮ

До слова, військовий цікавився радіосправою, електронікою та музикою ще з дитинства. За спеціальністю 35-річний Безсонов – акустоелектронік, освіту здобув у Київському політехнічному інституті. До війни  Олександр  зібрав невеличку студію звукозапису, грав на гітарі та клавішних інструментах. Окрім того, чоловік писав музику в стилі техно, рейв, хардкор, хардстайл. Він працював звукорежисером в Києві на радіо, телебаченні, а також у театрі оперети. Однак увесь цей час мріяв про створення власної радіостанції.

ВІЙНА

За словами армійця, він був готовий до служби в Збройних Силах України.

«Після мобілізації був призначений у 14 окрему механізовану бригаду на посаду механіка-радіотелефоніста», – каже військовослужбовець.

Олександр ділиться враженнями від Донецької області:  «тут живуть українці, але у них світогляд дещо різниться від того, який, скажімо, в центральній та західній Україні. Але тут, безперечно, наші українські люди живуть! І саме зараз вони, впевнений, починають усвідомлювати, що в Україні жити значно краще, аніж в сусідній державі».

РАДІОСТАНЦІЯ У МАР’ЇНЦІ

У січні цього року Олександр втілив свою мрію і створив власну радіостанцію, яка покриває 75% території Мар’їнки. Однак, як стверджує радіотехнік, через не дуже зручне географічне розташування, радіостанція не може покрити все місто.

Музичне спрямування радіостанції – «ретро», але в ефірі звучить і сучасна музики.

«Людям зараз дуже треба позитив в житті, а репертуар моєї радіостанції якнайкраще продукує позитивні емоції: електронна запальна танцювальна музика 90-х років несе в собі саме таку енергетику. В ефір виходить не лише зарубіжна музика, а й творчість українських виконавців. Я дуже хочу донести до людей, які живуть в цій частині України, український колорит, притаманні українцям людяність, доброту, гостинність, відкритість та щирість. Хочу аби музика нас поєднала й допомогла пережити ці непрості часи», – пояснює солдат.

За його словами, обладнання радіостанції – любительське й доволі просте: передавач китайського виробництва, який чоловік придбав кілька років тому за 1500 гривень, потужністю до 10 Вт, саморобна антена, зроблена зі шматка мідної труби й антенного дроту та ноутбук.

«Почути нас можна на частоті 93,1 FM. Для виходу в ефір вибрав вільну частоту, яка б не заважала іншим користувачам радіочастот. Повірте, апаратура в такій справі, як радіомовлення, не головне, адже це лише інструмент, який покликаний донести до слухача творчий задум автора, його світосприйняття. Давно мав намір зробити радіостанцію й ось бачите, як вийшло: на війні я втілив в життя свою мрію. А намір це, взагалі, магічна сила! Це рішучість діяти й отримувати результати своїх дій. Це доступно кожному: маєш намір, здійснюй свої мрії! Тому, я впевнений, що наш намір жити в мирній Україні зовсім скоро стане здійсненою мрією!» – каже Олександр.