Виконавчого директора «Нафтогазу» підозрюють у злочині

Національне антикорупційне бюро висунуло підозру і вчиненні злочину виконавчому директору “Нафтогазу” Андрію Пасішнику, якого у тиску звинуватив міністр економіки Айварас Абромавичус.

Про це пише BBC Україна.

Як повідомляє прес-служба НАБУ, підозру чиновнику повідомили через можливе “втручання у діяльність державного діяча”.

“Повідомлення про підозру мали вручити особисто Андрію Пасішнику 9 березня під час допиту в НАБУ. Водночас, у ніч з 8 на 9 березня він повідомив детектива, що не зможе з’явитися до НАБУ раніше 1 квітня через термінове відбуття на лікування закордон”, – йдеться у заяві НАБУ.

Через це чиновнику надіслали підозру поштою.

Натомість сам Андрій Пасішник на своїй сторінці у Facebook повідомив, що не переховується і перебуває за кордоном у плановій відпустці.

“Перебуваючи за межами України у плановій відпустці, про що попереджав телеграмою детектива НАБУ, зі ЗМІ дізнався, що мені начебто щось планували вручити та інкримінують абсурдні речі”, – написав пан Пасішник.

Він заявив, що сам виявив бажання прибути до НАБУ після заяви Айвараса Абромавичуса у його бік і надав необхідні свідчення.

В Антикорупційному бюро натомість нагадали, що почали розслідування після заяв пана Абромавичуса щодо втручання сторонніх осіб у роботу Мінекономіки, зокрема і тиску на міністра з метою призначення його заступником Андрія Пасішника.

У цій справі також фігурує колишній перший заступник голови фракції БПП у Раді Ігор Кононенко.