Віскунов – не корупціонер, – МВС

У МВС відповіли на претензії громадських активістів на адресу колишнього даішника Віскунова.

Про це повідомили у прес-службі «Народного контролю Волині».

У Міністерстві внутрішніх справ відповіли на вимоги активістів «Народного контролю» Волині не призначати на посаду директора Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області одіозного Юрія Віскунова, який нині виконувач обов’язків начальника цього центру.

У Головному сервісному центрі МВС повідомили, що провели перевірку відносно Юрія Віскунова. Претензії, які йому висувають активісти, як зазначають у відомстві, не знайшли свого підтвердження.

«За результатами проведеної перевірки, у тому числі наявної податкової інформації, відомості негативного характеру стосовно Віскунова Ю.М. відсутні, а вказані ним доходи отримані із законних джерел», – йдеться у відповіді.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: МРЕВОБУНТ В ЛУЦЬКУ: ЧОМУ АКТИВІСТИ ПРОТИ КОРУПЦІОНЕРА ВІСКУНОВА

«Відтак, за інформацією «Народного контролю», про що йдеться у зверненні до Центральної атестаційної комісії МВС: Юрій Віскунов у 2005 році отримав посаду начальника УДАІ УМВС у Волинській області завдяки своєму куму, тодішньому начальнику обласної міліції Віктору Швидкому; у 2014 рік Віскунов задекларував 142 тисячі гривень доходів, а також придбання будинку за 655 тисяч гривень, – цей факт викликає ряд сумнівів щодо чесності отриманих коштів для придбання будинку; за оперативною інформацією стало відомо, що Віскунов причетний до незаконної реєстрації транспортних засобів у 2015 році», – повідомляють нарконтролівці.

Також у Головному сервісному центрі МВС порадили звертатися у прокуратуру при наявності достовірної негативної інформації про Віскунова.

Нагадаємо, 8 лютого активісти «Народного контролю», «Самооборони Волині», «Народного контролю», ЦК «Азов», громадського формування «Буг», «Автомайдану України» та інших організацій перешкодили проведенню непрозорого конкурсу у Регіональному сервісному центрі МВС у Волинській області.

Віскунов

Віскунов

1 2 3 4