У Луцьку закликають не відновлювати нічний продаж алкоголю

Максим Мацюк зареєстрував петицію про відновлення продажу алкоголю вночі в Луцьку, у соцмережах цю ідею більшість дописувачів не підтримали.

“Дозволити у Луцьку продаж алкоголю уночі” – має назву петиція.

“На мою думку наразі цей закон діє лише в одні ворота і більше заважає купити алкоголь не тим хто порушує правопорядок уночі, а тим хто прийшовши пізно з роботи хоче розслабитись випита пляшку пива. У нас зараз працює патрульна поліція, яка контролює спокій у місті. Також є закон який забороняє вживати алкоголь у громадських місцях. Цих два фактори на мою думку достатньо для підтримання порядку уночі в місті”, – йдеться в зверненні до чиновників муніципалітету.

На петицію жваво реагують в соцмережах: “Подивітьця що ночью робиться. Ви знаєте, що коли Самооборона добилася, щоб алкоголь вночі не продавали адмін порушень зменьшилось десь в ДВА рази”, – написав Сергій Рижков.

Інші користувачі коментують ініціативу так:

“Ось і буде список бухаріків. Потенційних дебоширів поліція вже може брати на замітку”

“коли просив підтримати петицію,про установку дорожнього знаку то проголосувало 20 людей, а за бухло вночі…….. в нас не громадяни і не нація”

“а чим зараз погано?продають за межами міста.нормальна адекватна людина може собі дозволити за необхідності поїхати з плящиною, щоб з кумом розпити. а малоліткам на догон не по кишені. все норм”

“Головне не мусольте цю петицію в інтернет новинах, бо ж знайдуться триста придурків яким завжди мало…”

“Алкоголь дорожчає, а отже будуть відкриватись більше підпільних нових точок з пальонкою, цілодобових. Як варіант можна було б відкрити алкомаркет який вночі продавав би алкоголь за підвищеною ціною, а різниця йшла б в бюджет міста!! Думаю грошей трішки назбиралося б,особливо у святкові дні”