Інцидент з Вальчуком могли зрежисерувати, – активіст

Громадський активіст і волонтер Олексій Сіхуралідзе припускає, що інцидент з Віктором Вальчуком, який атестував поліцію Волині, міг бути зрежисованим.

Про це він пише у Facebook.

Нагадаємо, 5 березня Вальчук, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вчинив стрілянину біля супермаркету “Вопак” на Київському майдані в Луцьку. Активіст підозрював, що на нього можуть напасти. Вальчука затримала поліція. Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

Сіхуралідзе пише, що інцидент з Вальчуком міг бути зрежисованим.

“Віктор Вальчук отримував погрози смсками і телефоном весь час, поки працював поруч зі мною в комісії. На Вітю таки напали. Він здійсніив два постріли в гору з пневмата. На жаль, був нетверезий. Відкрите кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст.296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Від 3 до 7 років. Здається мені, що той розголос і ті акценти, що надають цій справі свідчать про те, що напад на Вітю був зрежисований саме, щоб кинути тінь на роботу ВСІЄЇ атестації поліції на Волині”, – висловився він.