Ковельчанин «погорів» на поширенні порнографії

На розповсюдженні порнографії в Інтернеті правоохоронці зловили 36-річного ковельчанина, який проживає з дружиною та своїми батьками в одній з багатоповерхівок в мікрорайоні «Ковельсільмашу».

Про це пише Сучасний сайт міста Ковеля.

Встановлено, що він розміщував продукцію порнографічного характеру в соціальній мережі «ВКонтакте», створивши там обліковий запис (аккаунт) на ім’я «Андрюха Иванов». Причому виставляв «порнуху» в Інтернет через персональний комп’ютер, перебуваючи у квартирі батьків дружини, які проживають в іншому кінці Ковеля – на вулиці Тімірязєва.

У різний час дня «порнушник» розмістив для публічного доступу п’ять відеофайлів з непристойними назвами, вчинивши кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 301 КК України. Під час досудового розслідування прокурор уклав з ним угоду про визнання винуватості. У Ковелі це вже не перший такий випадок.

Суд затвердив цю угоду. Обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочину та оштрафовано на 2550 гривень. Речові докази у справі очікувала різна доля. Системний блок комп’ютера суд конфіскував, мобільний телефон марки «Nokia X2» – залишив у володінні засудженого, диск формату DVD-R – «велів» знищити. Любитель «полунички» має сплатити в дохід держави 368 гривень судових витрат.