У Луцьку чиновник-хабарник сховав майно, переписавши на дружину

Заступник управління держпраці у Волинській області, якого зловили на хабарі, переписав на дружину квартиру, аби її не конфіскували за хабар.

Як повідомляли раніше, 3 грудня посадовець, знаходячись у своєму службовому кабінеті під час особистого прийому приватного підприємця з приводу отримання свідоцтва та дозволу на експлуатацію об’єкта підвищеної небезпеки поставив за умову останньому надання в його користь коштів в сумі 25000 гривень, – пише Район. Луцьк.

10 лютого 2016 року, близько 14 години 20 хвилин він, перебуваючи в автомобілі  неподалік приміщення Управління Державної праці, отримав 25 тисяч гривень неправомірної винагороди.

За злочин чиновнику «світить» термін ув’язнення від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років, зі спеціальною конфіскацією майна.

Аби уникнути можливої конфіскації майна при винесенні вироку, підсудний переоформив право власності помешкання на дружину. Проте суд постановив накласти арешт на майно дружини екс-посадовця.