Волонтер розповів, як витратили 41 тисячу з ярмарку

Більшість з 41 тисячі гривень, які волонтери зібрали на ярмарку у Володимирі, витратили на нічний приціл “Dedal-450”.

Про це в Facebook пише громадський активіст Костянтин Зінкевич.

“У 14-ї бригади в Донецькій області є багато бойових завдань. Постійні бойові зіткнення, по нашим бійцям ведуться артилерійські обстріли, також дошкуляють ворожі снайпери. Щоб фахово їм протистояти, потрібна оптика, яку Міноборони не дає у війська. Тому, більшу частину коштів (а це 41 000 грн.) із зібраних 14 лютого на волонтерському ярмарку у Володимирі-Волинському ми витратили на нічний приціл “Dedal-450”, як написано в інструкції, “для решения широкого круга задач”. Дякуємо усій громаді міста за допомогу, а Олексію Сіхуралідзе за подгон!” – розповів він.

“А задачі ці виконують, і зараз ще якісніше будуть виконувати розвідники 14-ї ОМБР. Якраз у коротку відпустку приїхав командир розвідроти з бійцем- їм це і вручили. Також вручили дизельну “обігрівайку” від одного благодійника, імені котрого поки не знаю. Ну, і зірки якраз так стали, що щойно надійшла посилка з крутими тактичними наствольними ліхтарями від заокеанських друзів… Канадійська хунта вкотре допомагає екіпірувати наших бійців за світовими стандартами! Дуже вам дякуємо! Тепер наші розвідгрупи будуть зрячішими і прицільнішими, і в Мар”їнці буде більше порядку!” – пише Зінкевич.

“На жаль, не про всі подвиги їхні зараз можна розповідати. На жаль, бойові виплати не відбуваються. Не дивлячись на те, що дехто втратив ногу, око, життя. Втішає те, що у розвідників нема аватарів. Зовсім. Нам дає надію їхній блиск в очах і оцінка набагато вищого стану координації дій у військах та матеріального забезпечення”, – додав він.